NABÍDKA RELAXAČNÍCH MASÁŽÍ:


  • Masáž hlavy a krku (20 - 30 min) - bez použití oleje, doplněná o šetrné protahovací cviky)
  • Masáž šíje (20 - 30 min) - prováděná vsedě, zakončená protahovacími cviky
  • Masáž zad (40 - 60 min) - na lehátku
  • Masáž rukou (20 - 30 min) - dlaní a prstů (nasucho) nebo celých končetin
  • Masáž nohou (20 - 50 min) – chodidel nebo celých končetin

Je možné si vybrat jakoukoli kombinaci masáží a ke každé vřele doporučuji „relaxační půlhodinku“. Co si pod tím představit? Popíšu to asi jako odpočinek, při kterém na vás někdo dohlédne, abyste odpočívali správně . Součástí je velmi jemná uvolňující masáž hlavy, obličeje a krku a cílené uvolňování jednotlivých částí těla prostřednictvím Vašeho vlastního dechu. Tělo se dokonale uklidní, dech je hluboký a harmonický. Ale nebojte se, usnout Vás nenechám, je to jen „půlhodinka“ .

Ceny:   200,- Kč za 30 minut, 400,- Kč za 60 minut

Rezervace termínů masáží on-line ZDE:
Mojí prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsem vždy připraven Vám poskytnout ty nejlepší služby.  Ať už se jedná o zdravotní problém, či formování postavy, jsem ochoten Vám pomoct při řešení jakéhokoliv problému. Samozřejmostí je  individuální a vždy pozitivní přístup. Profesionálně masíruji od r.2006. Mám bohaté zkušenosti se sportovní a relaxační masáží. Masáže provádím kvalitními přírodními oleji  Po - Pá  9.00 - 18.00

CO NA VÁS ČEKÁ PŘI NÁVŠTĚVĚ  
  • příjemné prostředí s relaxační hudbou
  • aktivace lymfatického systému těla pomocí masáže
  • detoxikace těla pomocí  masáže
  • terapeutické účinky  masáže  na krevní a lymfatický systém
                                                                                                             
                                                         Na Vaši návštěvu se těší: masér Luděk Zezulka

DĚLEJME ŽIVOT LEPŠÍM
O MASÁŽI

Dotek patří k mezilidské komunikaci odnepaměti. Dlouho po narození je dotek to hlavní a téměř jediné, jak rodiče lidskému mláděti sdělují, že k nim patří. Dítě potřebuje k přežití energii lásky a kromě zajištění potravy je především dotek tím, co nás jako dítě přesvědčí, že nás má někdo rád.
Když dospějeme, doteky již nejsou tak bezprostřední, často se jim dokonce vyhýbáme. Podvědomě však po doteku toužíme, neboť jeho působení dokáže vyléčit ledajakou bolístku, podobně jako maminčino pohlazení.
Masáž je způsobem, jak si lidé dopřávají kouzlo doteků a zároveň uvolňují svalstvo, rozproudí lymfu a osvěží tělo i duši.Masér při provádění masáže svýma rukama „vidí“ do tkání, které masíruje, a podle toho volí vhodný způsob tahů i sílu tlaku. Důležité je použití kvalitního oleje, avšak některé druhy masáže se provádějí „nasucho“.
V případě použití esenciálního vonného oleje, který se po kapkách přidává do masážního oleje, se využívá i aromaterapeutického účinku vůně. Podobně oleje z léčivých rostlin jako je arnika, třezalka a mnohé jiné účinněji uvolňují a regenerují tkáně a docílí se tak hlubšího působení masáže.

                                                                                                             
                                                         Na Vaši návštěvu se těší: masérka   Marie Marková


Copyright © 2012, www.vasrelax.cz - všechna práva vyhrazena