REZERVACE ZÁJEZDŮ:

JAK REZERVOVAT ZÁJEZD

Veškeré informace Vám rád sdělí majitel VÁŠ RELAX  pan Luděk Zezulka na telefonním čísle +420 724 561598. Přijímáme rezervace přes telefon nebo  email. Nejlepší však bude pokud vyplníte "Objednávkový formulář pro rezervaci zájezdu:" který najdete níže.

Prosíme Vás o kooperaci. Drasticky tím snížíte stresovou zátěž, kterou budete prožívat Vy i ostatní přihlášení účastníci v anticipaci zprávy o konání či nekonání zájezdu. Potvrzení o uskutečnění zájezdu totiž všichni dostávají až v okamžiku, kdy máme přihlášeno dostatečný počet zájemců o zájezd. Pokud nedostanete potvrzení, zájezd se nekoná. Potvrzení dostanete okamžitě při dosažení potřebného počtu účastníků.

Vaše rezervace je závazná. Prosíme Vás o uhrazení  50 % zálohy, případně celé částky,  převodem na bankovní účet č: 62062901/5500.

Pokud se z nějakého  důvodu rozhodnete, že najednou nemůžete jet, dejte nám, prosím, co nejdříve vědět, abychom Vaše místo mohli poskytnout dalším zájemcům.
Autobus je organizován dle rezervací. Pokud v daném týdnu nebude dostatečný počet rezervací pro daný termín, autobus nebude vypraven. V takovém případě budete automaticky informováni a pokud jste již zaplatili zálohu bude Vám vrácena. Potvrzení obdržíte emailem nejpozději odpoledne před odjezdem.
Nebudeme Vás ani zdržovat platbou před vstupem do autobusu, doplatek částky za zájezd zaplatíte až za jízdy v autobuse.
Dovolujeme si však apelovat na Vaši férovost, pokud Vaše plány nejsou stoprocentní, prosím, nerezervujte si Vaše místo v našem Rezervačním systému. Pokud to však myslíte vážně a upřímně, moc rádi Vás uvidíme.


Luděk Zezulka
Valchařská 6
Brno Husovice
mobil:             +420 724 561 598
e-mail:           ludek.zezulka@seznam.cz

Objednávkový formulář pro rezervaci zájezdu:Copyright © 2012, www.vasrelax.cz - všechna práva vyhrazena
DĚLEJME ŽIVOT LEPŠÍM