Search
Close this search box.

Časté otázky a odpovědi

Jakékoli poškození látky popř. zipu, a to i z nedbalosti, jsme schopni v určité míře v rámci servisu bezplatně opravit.

Náplní relaxačního polštáře není drcená polystyrénová směs, ale polyesterové duté vlákno mezi kterým nedochází ke tření a tak ani k otravnému šustění.

Samozřejmě pro naše zákazníky zasíláme zdarma náplň k doplnění. Stačí zaslat mailem potvrzení o zakoupení tulidla na našem eshopu a doručovací údaje. Samotné naplnění se provádí přes suchý zip v patní části vnitřního polštáře.

Aby bylo možno využít anatomického tvaru polštáře, musí se brát ohled i na výšku postavy. Klasická délka výrobku lze využít do výšky postavy cca. 195 cm. Pro vyšší zákazníky jsme schopni na zakázku vyrobit delší verzi. Nebojte se nás s tímto oslovit.

V záložce Kontakty najdete prodejny v kterých si můžete naše polštáře prohlédnout či rovnou zakoupit.

Samozřejmě můžete naše výrobky zakoupit i na našem e-shopu, ale jednáme s několika odběrateli, kteří mají zájem naše polštáře prodávat ve svých kamenných prodejnách – o těch Vás budeme informovat.

Pokud bereme v potaz  modelovou řadu Relax, pak údržba není složitá vůbec. Vnější obal je vyroben ze 100% bavlny, u které výrobce doporučuje hodnotu praní v automatické pračce 40 °C. Vnitřní obal je z vlákna polyesteru s možností praní na 30°C / i když náplň z rouna snese i 90°C/. Navíc má použitý materiál rychleschnoucí vlastnosti a tak po vyprání ho stačí položit do vzdušného prostoru k zajištění brzkého proschnutí. 

Pro výrobky z řady  Rehabilitace je použito na obal nepromokavého materiálu Dermizax®, u kterého nečistoty zůstanou na povrchu vlákna. Tudíž je jeho údržba ještě jednodušší. Samozřejmě lze prát i v automatické pračce a to na hodnotu 30°C. Vnitřní náplň je ze stejného materiálu jako u modelové řady Relax.

Modelová řada Rehabilitace slouží ve většině případech k rehabilitačním a regeneračním účelům. Proto požadavky na vykrojení tvaru a velikost horního polštáře byly trochu specifičtější než u výrobků Relax. Použitý materiál obalu je navíc zcela nepromokavý, aby bylo zamezeno průniku potu či jiných tělních tekutin dovnitř vlákna náplně a tím by se stal zcela nehygienickým.

Pokud přepravní obal nepotřebujete, můžete nám ho přinést a my vám vrátíme 50,- Kč.

Praxe nám ukázala že jako uzávěr se nejlépe osvědčil klasický zip. Je trvalejší, flexibilnější a má lepší těsnící vlasnosti než ostatní varianty. Po celé délce je navíc krytý textilní légou v barvě obalu, takže nemůže dojít k poškrábání sebe nebo poškození zipu.
Váha řady RELAX v klasickém provedení je 1,1 kg. Dětská verze 1,0 kg. Rehabilitační tulidlo Modré z nebe váží díky zcela odlišnému materiálu a množství náplně 1,3 kg. Každopádně každého z výrobků si, i díky jeho originalitě, vážíme mnohem, mnohem více.

Nenašli jste odpověď na své dotazy? Napište nám…

Tvorba webových stránek: Webklient