Search
Close this search box.
cert

Podpora ZOO

Stali jsme se patrony ZOO čímž jsme podpořili ZOO Ústí nad Labem v chovu a ochraně ohrožených druhů zvířat. To vše hlavně díky Vám - našim zákazníkům. Je to totiž jediná ZOO v České Republice která chová Tuleně obecné. Pokud se chcete s podobným Tuleněm tulit v teple domova, můžete si ho zakoupit zde.

hračka děti 806

Polštář Tuleň je milovaná relaxační pomůcka

Nabízí nový rozměr relaxace a vyšší kvalitu spánku. Ležící tělo podložené polštářem skutečně odpočívá, jelikož je vypodložené tak, že části těla o sebe nijak netlačí, pánev je uvolněná a nestlačená. Kvality jsou dány především jeho tvarem a použitou výplní.

duté vlákno

Plníme láskou a kuličkama

Náplň z dutého vlákna ve formě hebounkých polyesterových kuliček, má jednu základní pozitivní vlastnost, proti klasickému dutému vláknu – po vyprání stále drží svůj tvar. V polštářích se nesráží, ale je stále nadýchané. Výplňové kuličkové rouno je té nejvyšší možné kvality české výroby.

kočky zip

Praktické, pratelné

Jako nejvhodnější variantu uzávěru používáme klasický zip. Je trvalý, flexibilní a má dobré těsnící vlastnosti. Po celé délce je krytý textilní légou v barvě obalu, aby byl polštář příjemný ze všech stran a nemohli jste se o něj při relaxování poškrábat. Díky tomu je obal praktický a pratelný.

20201127_110949

Váš Relax pomáhá

Polštář od Váš relax je ideální relaxační polohovací pomůcka, Je vhodné i pro regeneraci, např. pro pacienty po operaci nebo pro dlouhodobě ležící.

Nehrajeme si na to… my opravdu jsme…

…hrdý český výrobce anatomického polštáře, kterému říkáme Tuleň. Všechny kompletní návrhy, střihy,plnění i finální úpravy jsou prováděny v naší dílně na severu Moravy. A to zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru.

Již při návrhu střihu spolupracujeme s fyzioterapeuty a odborníky, kteří nám poskytují všechny možné poznatky k tomu, aby byl anatomický polštář opravdu plně využitelný ke svému účelu. Taktéž všechny úpravy konzultujeme s pracovníky rehabilitačních a zdravotnických center. Jen takto schválený výrobek si potom zaslouží přejít do výroby a stát se ideální pomůckou, dárkem nebo jedinečným doplňkem interiéru.

Rovněž se snažíme využívat pouze tuzemské dodavatele všech potřebných komponentů a můžeme tak říci, že každý použitý kousíček materiálu má svůj dohledatelný původ. Využitím českých výrobců klademe důraz také na to, aby výsledný produkt ještě před zhotovením nacestoval, pokud možno, co nejméně kilometrů. Tím se i snižuje vlastní dopad na životní prostředí při výrobě tohoto unikátního anatomického polštáře.

Polštář Relax můžete nakoupit v našem eshopu.

Klasická verze

délka: 152 cm

šířka polštářů: 30 cm

hmotnost: 1,2 kg

Dětská verze

délka: 132 cm

šířka polštářů: 27 cm

hmotnost: 1,0 kg

Polohy, které našemu anatomickému polštáři nejvíce svědčí...

Možností jak využít anatomický polštář –  pro váš relax, je mnoho.
V galerii jsou zobrazeny ty základní, pro které byl náš polštář stvořen. Ostatní je jen na Vašich lenošivých představách a potřebách.

Tvorba webových stránek: Webklient