Search
Close this search box.
Na počátku bylo slovo, to slovo byla “víra”!
 
Možná i takto jsme prostě mohli začít. To když vám i celkem úspěšnou sportovní kariéru přeruší zranění a při rekonvalescenci fyzioterapeut oznámí, že k nápravě musíte opravdu věřit a doufat. A taky se opravdu naučit hodně a vhodně odpočívat. 
 
To hodně se dá ještě pochopit, ale co znamená vhodně? “Vhodně je něco takového!” začne vysvětlovat fyzioterapeut. Vy si ty vysvětlivky donesete domů a sedíte se ženou za šicím strojem a zkoušíte a vymýšlíte. A plníte. A testujete. A přešíváte. A páráte. A kompletně předěláváte. A plníte jinak. A testujete. A chválíte. A upravujete. A doplňujete. A testujete. A věříte.
 
Ano i takto složitě mohl vznikat původní relaxační polštář. Nehrálo se na materiály, náplně, detaily ani vzory. Ty jsme pro vás od roku 2012 postupně začali zdokonalovat a určitě i zlepšovat. Detaily upravila sama praxe a potřeby, se vzory se snažíme vyhrát ať už sami nebo ve spolupráci s našimi spolehlivými dodavateli.
 
Od našich začátků se snažíme o přátelský a férový vztah se zákazníkem, nabídnout mu něco víc než jen pouhý nákup přes internet. Neříkáme, že musí pokaždé, když usíná s našimi výrobky, na nás myslet. Ale jelikož opravdu věříme v to co děláme, chceme se stát prostě součástí Vaší spokojenosti.  Mezitím ale také očekáváme jakékoliv podněty k tomu, co nám nejde, mohlo by jít lépe nebo by Vás ještě více uspokojilo. Stejně jako každého život, tak i naše produkty by měly být postaveny také na Vašich přáních, proto se nestyďte nám je sdělit či upozornit na jakoukoliv nespokojenost nebo nedostatek, chceme dostat šanci je napravit.
 
Určitě to na začátku nebyla ta jednodušší cesta, ale nám to tehdy prostě dávalo smysl. A jak se ukázalo – následovat instinkt byla ta nejlepší volba… nejen proto, že byla vlastně jediná.
 
Říká se, že pokud nezkusíš, nikdy nezjistíš… a to stejné doporučujeme i my Vám!
Tvorba webových stránek: Webklient